Výsledky třetích turnajů VTM v sezoně 2022/23

Projekt Výchova talentované mládeže má za sebou třetí kolo turnajů v rámci kategorie U15. Výběry krajů se tentokrát sjely na turnaje do Mariánských Lázní, Dvora Králové nad Labem a Lhoty u Vsetína.

Výsledky třetích turnajů VTM U15

Západ – v Mariánských Lázních

Karlovarský kraj – Ústecký kraj 1:3 (0:1, 1:2, 0:0)
Branky a nahrávky: 26. Zolnaj (Benda) – 4. Sedláček (Mareš), 27. Mareš (Peksa) 30. Novák (Heller, Chlouda).

Plzeňský kraj – Liberecký kraj 2:3 po sam. nájezdech (1:0, 0:2, 1:0)
Branky a nahrávky: 11. Dvořák, 38. Čermák (Kamas, Theodore) – 23. Svoboda (Vaněček, Krajdl), 30. Hrabčák, rozh. nájezd Krajdl.

O 3. místo: Karlovarský kraj – Plzeňský kraj 3:6 (1:1, 2:4, 0:1)
Branky a nahrávky: 3. Kyncl (Skála), 22. Kyncl (Vaníček), 26. Kyncl (Vaníček) – 9. Tománek (Sokol, Maxa), 16. Tománek (Maxa, Sokol), 19. Matějka (Popovych, Reisnecker), 22. Fodor (Bělík), 27. Bartuška (Bělík, Fodor), 42. Tománek (Fodor).

Finále: Ústecký kraj – Liberecký kraj 3:1 (1:0, 1:1, 1:0)
Branky a nahrávky: 4. Kváš (Novák, Kůrka), 30. Sedláček (Schlosser, Peksa), 45. Sedláček (Mareš) – 25. Svoboda (Krajdl).

Střed – ve Dvoře Králové nad Labem

Královéhradecký kraj – Jihočeský kraj 4:0 (0:0, 0:0, 4:0)
Branky a nahrávky: 42. Václavíček (Klíma), 43. Brzák, 44. Brzák (Vondruška), 45. Václavíček (Klíma).

Hlavní město Praha – Kraj Vysočina 7:1 (2:0, 2:1, 3:0)
Branky a nahrávky: 5. Hörnig (Huk), 14. Richter (Huk), 26. Švancar (Chylík), 27. Richter (Huk), 40. Richter (Schmuk), 43. Huk (Burda), 44. Švancar (Holejšovský, Chylík) – 29. Lukáš (Nejedlý, Katolický).

O 3. místo: Jihočeský kraj – Kraj Vysočina 4:2 (1:0, 2:0, 1:2)
Branky a nahrávky: 15. Mařík (Svoboda), 20. Svoboda (Přibyl), 23. Svoboda, 45. Svoboda (Šrámek, Tramba) – 32. Zmrhal, 40. Zmrhal (Katolický).

Finále: Královéhradecký kraj – Hlavní město Praha 1:3 (1:1, 0:0, 0:2)
Branky a nahrávky: 11. Vondruška (Hofman) – 11. Keller (Huk), 34. Cvikl, 43. Cvikl (Vrzal).

Východ – ve Lhotě u Vsetína

Zlínský kraj – Olomoucký kraj 5:2 (1:0, 1:1, 3:1)
Branky a nahrávky: 1. Malý (Kočica, Škrip), 30. Vlk (Němec, Kočica), 32. Němec (Vlk, Kočica), 43. Matula, 43. Vlk – 23. Slováček (Ryšavý, Smékal), 45. Černý (Žovinec).

Moravskoslezský kraj – Jihomoravský kraj 4:5 po sam. nájezdech (1:0, 1:1, 2:3)
Branky a nahrávky: 1. Řehák (Řípa), 17. Svozil (Mareš), 35. Bystroň, 41. Řehák (Řípa, Weiss) – 24. Šichtař (Kaňa, Kukleta), 33. Hartl (Prchal, Šichtař), 40. Kubín, 44. Kubín, rozh. nájezd Tomek.

O 3. místo: Olomoucký kraj – Moravskoslezský kraj 1:7 (0:4, 1:2, 0:1)
Branky a nahrávky: 23. Pekr (Slováček, Černý) – 1. Byrtus (Weiss, Řehák), 4. Weiss (Řípa), 10. Mareš (Weiss, Bystroň), 14. Svozil (Man, Trnka), 26. Řehák (Řípa, Weiss), 28. Byrtus (Weiss, Kajzar), 42. Byrtus (Weiss, Kajzar).

Finále: Zlínský kraj – Jihomoravský kraj 3:6 (1:1, 0:1, 2:4)
Branky a nahrávky: 13. Matula (Cífka, Stodůlka), 38. Škrip (Malý, Vinklárek), 42. Němec (Kočica, Vlk) – 14. Slívko (Beroun, Kubín), 28. Slívko (Kubín, Daněk), 31. Slívko (Kubín), 41. Kubín (Slívko, Beroun), 42. Ruml (Kubín, Slívko), 45. Kubín (Daněk, Slívko).

Aktuální články

Úřední zprávy z kraje

Dokumenty

Tabulky

Krajská liga mužů Jižní Moravy a Zlína
# Tým Z Skóre Body
1 TECHNIKA HOCKEY BRNO TECHNIKA HOCKEY BRNO 18 132:55 50
2 HOKEJ Uherský Ostroh HOKEJ Uherský Ostroh 19 125:75 42
3 HK Kroměříž HK Kroměříž 19 83:71 35
4 HC Lvi Břeclav HC Lvi Břeclav 19 99:85 34
5 Dynamiters Blansko HK Dynamiters Blansko HK 19 93:79 26
6 HC SPARTAK Uherský Brod 18 86:85 26
7 HC Brumov-Bylnice HC Brumov-Bylnice 18 75:114 19
8 HC Uherské Hradiště HC Uherské Hradiště 19 78:131 18
9 SHKM Hodonín 18 69:113 15
10 HC Boskovice HC Boskovice 19 85:117 14